Portal informacyjno-historyczny

Dorota Wellman znalazła obrońcę. Marcin Prokop ostro o Ziemkiewiczu i Michalkiewiczu. Ale czy przez to nie podpadł feministkom?

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Dorota Wellman znalazła się na celowniku publicystów prawicy: Stanisława Michalkiewicza i Rafała Ziemkiewicza. W jej obronie postanowił stanąć Marcin Prokop.

Stanisław Michalkiewicz, odnosząc się do posłanki Joanny Scheuring-Wielgus, powiedział:

Pani wielce czcigodna posłanka Scheuring-Wielgus wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony żołnierzom wyklętym. Proszę państwa, to pokazuje że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji (…) Kiedyś, jeszcze za okupacji to kurwy gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. A potem już ten zwyczaj jakoś powoli zaczął zanikać i kurwy ubeckie nie były już strzyżone no i skutek taki mamy właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły. I tak nie bardzo właśnie wiadomo co z tym zrobić.

Wellman szybko odniosła się do słów:

Ciekawe, co o tych słowach myślą kobiety z jego rodziny, żona. Czy są dumne?. My, kobiety, nie powinnyśmy pozwolić na taki język i takie traktowanie kobiet w Polsce. Milcząc, pozwalamy chamom na więcej. Niedługo będą nas palić na stosach i karać chłostą. Pozbawią praw i sprowadzą do roli przedmiotu. (…) Nie wiem, czy Michalkiewicz lubi bić kobiety, czy naoglądał się filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Ja, choć nie mam skłonności sado-maso, chętnie wybatożę jego białe prawicowe dupsko. Pejczem, skórzaną szpicrutą i packą do klapsów.

Rafał Ziemkiewicz wykorzystał to, aby wyszydzić dziennikarkę:

W jej obronie stanął Marcin Prokop, jej telewizyjny partner:

Prawdziwy facet, nawet sprowokowany, nigdy nie powiedziałby podobnych słów o kobiecie, bo zwyczajnie nie wypada. Chyba że nie zależy mu, aby traktować go jako faceta. Słabe to, że dorośli mężczyźni zachowują się jak sfrustrowani gimnazjaliści i zamiast walczyć w dyskusji argumentami, biją koleżankę workami z kapciami

– napisał. Co na te słowa feministki? Czy oskarżą Prokopa o dyskryminację, ponieważ traktuje kobiety inaczej niż mężczyzn?

(2728)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę