,,Jak dorosnę, to cię zabiję…”. Były minister Obrony Narodowej przytacza autentyczną historię z udziałem małej muzułmanki w polskiej parafii

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Romuald Szeremietiew, były p.o. ministra obrony narodowej, podzielił się z czytelnikami taką historią. Jej świadkiem była jego żona, która działa we wspólnocie parafialnej. W zajęciach bierze również udział mała muzułmanka…

Żona działa w pewnej wspólnocie parafialnej w naszej miejscowości. Wróciła ze spotkania w którym brała udział siostra zakonna prowadząca w dużym mieście na Wybrzeżu przedszkole. Opowiadała, że wśród dzieci, które rodzice przyprowadzają do jej placówki jest też dziewczynka muzułmanka. Jej rodzice mają już polskie obywatelstwo i oboje pracują. Są bardzo uprzejmi i dbają bardzo o swoją córeczkę.

– napisał Szeremietiew.

Są bardzo uprzejmi i dbają bardzo o swoją córeczkę. Ostatnio ta dziewczynka przytuliła się do zakonnicy i powiedziała, że ją kocha. A po chwili dodała – jak dorosnę to cię zabiję, ale tak żeby cię nie bolało. Kto to dziecko nauczył takiej formy „wyrażania miłości”?

– zakończył.

Szeremietiew opatrzył historię takim zdjęciem:

(40120)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. W koranie jest napisanie. Macie być mili i zaprzyjaźnić się z niewiernymi. I gdy już będziecie na tyle silni na ich terenie wprowadzajcie prawo szariatu. Tam gdzie mieszkają muzułmanie jest ziemia allaha. Także wcale bym się nie zdziwił gdyby rodzice tej małej muzułmanki na zewnątrz byli mili i przyjaźni a skrycie przygotowywali małą do swoich chorych obrzędów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.