Portal informacyjno-historyczny

,,Dobitny przykład upadku elit III RP”. Oto co stało się w studiu Polsatu. Internauci nie mogą uwierzyć: To jest obraz ,,profesora”… [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ireneusz Krzemiński z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego alarmuje, że w Polsce dochodzi do władzy autorytaryzm. Ubolewa nad drastycznie niskim poziomem kultury politycznej, jednocześnie sam nie oszczędza swoich przeciwników politycznych, czego przykładem jest program w Polsat News.

W rozmowie z Portalem Samorządowym podkreśla, że sytuacja jest dramatyczna. W kontekście obecnego ,,zagrożenia demokracji” wymienia… Adolfa Hitlera i Benito Mussoliniego.

Mieliśmy zresztą dobitne i przerażające doświadczenia z historii, które nie powinny być przez nas zapomniane. Hitler doszedł do władzy w wyniku całkowicie legalnych wyborów. Z Mussolinim było trochę inaczej, ale też został mianowany premierem legalnie przez króla Włoch… Niejaki Chavez także zwyciężył w wyborach

– mówi.

Jego zdaniem, PIS dokonuje zamachu na demokrację, a obywatele ,,są kupieni populistycznymi hasłami” i 500+. Uważa, że ,,tchórzami byli ci europosłowie, którzy nie głosowali za przyjęciem uchwały Parlamentu Europejskiego” w sprawie Polski.

– Kultura polityczna w Polsce jest na drastycznie niskim poziomie

– podkreślił także. Tymczasem internauci wychwycili fragment rozmowy w studiu Polsatu, gdzie prof. Krzemiński tak zaatakował swojego rozmówcę:

To reakcja na słowa Marka Króla, który ocenił wpis Tuska jako „haniebny”.

– W normalnym, zdrowym społeczeństwie, – nie jestem specjalne za tym – taka osoba powinna być wykluczona ze zbiorowości Polaków, ponieważ to jest obrzydliwe zachowanie Donalda Tuska i zdania nie zmienię, proszę mi wybaczyć

– mówił publicysta.

Dziennikarz Karol Gac podsumował:

(8651)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę