„Dla Petru nie liczy się praca w Sejmie…”. Była posłanka Nowoczesnej rozprawia się z partią. Padły gorzkie słowa. „Zostawiłam małe dzieci w święta, a lider wyskoczył na Maderę”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Joanna Augustynowska straciła cierpliwość i odeszła z Nowoczesnej. Była posłanka tej partii nie ukrywa rozczarowania ugrupowaniem, na którego czele stoi Ryszard Petru.

Augustynowska udzieliła gorzkiego wywiadu tygodnikowi „Wprost”. Była posłanka Nowoczesnej przyznaje w rozmowie, że nie podoba się jej, jak funkcjonuje partia, do której należała.

W Nowoczesnej moje wyobrażenia o polityce zasadniczo rozminęły się z rzeczywistością. Chciałam naprawiać Polskę, ale tematy, którymi się w partii zajmowałam czyli polityka społeczna i senioralna nikogo tam nie obchodziły

– powiedziała Augustynowska.

Była posłanka Nowoczesnej zdradziła też, jak wygląda partia od środka. Opinia jest druzgocąca dla ugrupowania Ryszarda Petru.

Wybory na przewodniczącego partii i klubu wyglądały tak, że Ryszard powiedział: „słuchajcie, liderem będę ja, ok?

– opisała Augustynowska, dodając, że Nowoczesna nie ma struktur, wizji i pieniędzy. Jej zdaniem dla Ryszarda Petru nie liczy się praca w Sejmie, a PR.

Augystynowska nie ukrywała w rozmowie także żalu do Petru o słynny wyjazd z Joanną Schmidt na Maderę w czasie, gdy opozycja okupowała Salę Plenarną w Sejmie.

Sama zostawiłam małe dzieci w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i zaraz po Nowym Roku, żeby jechać do Sejmu na dyżur, a w tym czasie lider wyskoczył sobie na Maderę. Poprosiłam wtedy, żeby mnie wykreślono z kolejnych dyżurów i żeby do mnie nie dzwoniono

– zakończyła rozprawę z Nowoczesną Joanna Augustowska.

(2955)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.