Portal informacyjno-historyczny

Dariusz Michalczewski w obronie Wałęsy Dariusz Michalczewski w obronie Wałęsy

Dariusz Michalczewski stanął w obronie Wałęsy. Granice chamstwa zostały przekroczone?

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jeśli wydawało Ci się, że wymiana „uprzejmości” między Lechem Wałęsą, Dominikiem Tarczyńskim i Tomaszem Lisem sięgnęła dna, to znaczy, że nie wiesz, że głos w sprawie zabrał również Dariusz Michalczewski.

Przypomnijmy, Tarczyński w reakcji na słowa Wałęsy pisał:

Bolek mówi przez media do posła na sejm RP, że wyrwie mnie z korzeniami – napisał na Twitterze. Zapraszam Cię na solo bydlaku!

Wojna na Twitterze: Lis vs poseł PiS. „Zrobię Ci jesień średniowiecza”

Pięściarz, znany ze swoich zagadkowych sympatii do ruchu LGBT, uznał, że Tarczyński („bydlak”) „nie zna granic”.

Jak jest w takiej dobrej formie, to niech skoczy nie do pana Wałęsy, ale do mnie, faceta w sile wieku. Chętnie dam mu lekcję szacunku.

– mówi Super Expressowi Michalczewski.

Następnie pięściarz zdradza szczegóły ewentualnego pojedynku. W charakterystycznym dla siebie stylu:

Nie będę boksował go delikatnie, tylko tak mu wjebię jak kozie za obiery. Ten goguś z PiS nie ma prawa obrażać pana prezydenta i lepiej, żeby mnie nie spotkał na swojej drodze.

(1533)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. A kim , że jest (michalczewski) zaKODowany fonMichalczewski,a może moszeMichalczewski.Skoro jest taki zaKODowany do obrony chamstwa,obłudy,zakłamania i bezczelności.Jakim to właśnie przykładem jest nie szanowany lech wałęsa to niech przyjdzie na Warmie i Mazury.Szybko zostanie wyleczony że swej pychy i głupoty za razem.

  2. Wyobraźcie sobie Michalczewskiego w świecie równoległym, gdzie w roku 1933 ma 20 lat. Czy poszedłby na pocztę 01.09.1939. ?

  3. Tak napisałem na facebooku do tego polskojęzycznego „Panie Michalczewski, przeczytałem artykuł pt. „To są barany nie patrioci”. Wszędzie na świecie są wieśniaki i niech pan mówi tak o sobie czy swoim idolu Wałęsie a nie o narodzie polskim. Jest pan też chamem skoro mówi pan tak o narodzie. A jakie jest pana zdanie o narodzie niemieckim ? – czy tu będzie wypowiadał się pan w samych superlatywach ? Dalej, ma pan rodzinę. Czy zaznaczył pan w testamencie swego czasu na wypadek osierocenia dzieci że mogą one być adoptowane przez parę homoseksualną, żeby mogły mieć tatę i tatę ? I zasmucę pana, niestety dla pana i dla cwaniaków z Berlina PiS wygra kolejne wybory i to przy rekordowej frekwencji, mimo że nie są to te polskie elity które zostały unicestwione przez Niemców i Sowietów. niezlomni.com skomentował wspomniany artykuł w następujący sposób „W niezwykłych czasach przyszło nam żyć. Czasach, których niemiecka gazeta w języku polskim próbuje, ustami polskojęzycznego damskiego boksera mającego obywatelstwo niemieckie uczyć Polaków patriotyzmu.” Poza tym drwina producenta napoju „Tiger” z powstańców warszawskich na instagramie-ta grafika powinna być na każdym opakowaniu tego napoju żeby wszyscy Polacy wiedzieli, bo wtedy by tego nie kupowali. Jeszcze tylko jedno pytanie. Proszę sobie wyobrazić, w świecie równoległym, gdzie w roku 1933 ma pan 20 lat. Czy poszedłby pan na pocztę 01.09.1939. ? Kiedyś uważałem pana za gościa, dziś za osobę polskojęzyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę