Portal informacyjno-historyczny

Czy byli Żydzi sprzedający Żydów? Czy byli Żydzi sprzedający Żydów?

Tego pytania się nie spodziewał. Pełna konsternacja rabina. Tę reakcję trzeba zobaczyć [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Gościem „Minęła dwudziesta” w TVP Info był rabin Szalom Ber Stambler. – Czy nie było szmalcowników? Byli. Czy nie było najwięcej Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata na świecie? Byli – tłumaczył. Jednak prowadzący rozmowę Adrian Klarenbach zadał jedno pytanie: Czy byli Żydzi sprzedający Żydów?

Czy byli Żydzi sprzedający Żydów?

– spytał.

Nie wiem, to w ogóle nie przechodzi do żadnej rubryki

– bronił się rabin. Klarenbach uzupełnił:

Byli

Jednak rabin stwierdził, że lepiej o tym nie mówić.

Mądrzej jest nie wspomnieć o tym, bo to wcale nie jest podobne. Wcale nie jest podobne!

– stwierdził.

(116955)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

13 komentarzy

 1. Ja bym jeszcze dodal ze na terenach wschodnich ,gdzie wchodzila armia czerwona, zydowscy sasiedzi wydawali w rece sowietow swoich sasiadow Polakow, wskazujac intelegencje,osadnikow wojskowych czy dzialaczy spolecznych. Szkoda, ze nie poruszyl zabojstw dokonywanych na polskich zolnierzach przez grupy zydow tam mieszkajacych. Pamietam, iz w ich wierze jest taki obowiazek, taki nakaz, ze zabojstwa moga dokonac jezeli jest ich nie mniej niz 9 ciu. Ciala zolnierzy rozebrane z mundurow podrzucali w rejon cmentarzy parafialnych. Czytalem o tym w wielu ksiazkach i nie jest to wymysl ich autorow.Moze warto wyciagnac wiekszego kalibru armaty, aby rozwaic podle zarzuty srodowiska zydowskiego

 2. żaden z nich nigdy nie będzie osądzony za wydanie innych żydów, jeżeli tylko stwierdzi że ratował siebie – takie mają prawo

 3. Matka, takie opowiadanie o wspólnym z Żydówkami, Rosjanami, Serbkami spędzeniu 3 lat w Birkenau, umieściłem na mojej stronie. Zapraszam do zapoznania się także są tam dkumenty IPN. Brawo red. Klarenbach .

 4. Izrael to żaden sojusznik ,szkalowanie Polski to ich długoterminowa operacja w celu wyłudzenia 65mld.USdolar ..w tym celu kongres USA które reprezntują interesy Izraela przepchnęły ustawę 447 o żydowskim mieniu bezspadkowym …a propo w Rosji na którą wszyscy tak plują nie słyszałem o Polskich obozach ..tylko u naszych pseudo-sojuszników..

 5. Jakość nikt nie zadaje pytania ilu wybrańców nosidło mundur NKD.Jestem ciekaw odpowiedzi

  • Jako najświeższy przykład niech nam służy Rosja. Żydzi obiecali tam robotnikom, że po rewolucji nastanie dla nich raj. Przy pomocy tego robotnika zniszczyli właścicieli chrześcijan, ludowi przyrzekali, że utworzą rząd robotników i chłopów. Lecz po rewolucji nie dotrzymali żadnego z przyrzeczeń swoich. Najwyższe stanowiska komisarzy zatrzymali dla siebie, dla ludu rosyjskiego nie pozostało nic. Na 545 komisarzy bolszewickich, 447 komisarzy było Żydów, jest to 83 procent. Dochodziło jeszcze kilku Łotyszów i innych, a Rosjan było tylko 5%.

 6. żydzi to religijno-kulturowa grupa mafijna o rasistowskich założeniach, swoisty syndykat grabieży i mordu tak wynika to wprost z Talmudu ale także z doświadczeń historycznych i literatury faktu. Zaś obecna polityka Izraela uznanego przez ONZ jako państwo rasistowskie urzeczywistniające apardchajd oraz brutalna polityka wielu żydowskich związków wobec Polski trafnie uzasadnia powyższą tezę. Obecnie Żydzi odpowiedzialni za mordy ludobójcze na Polakach, grabieże wespół z zaborcami majątku polskiego i swoistą wściekliznę anty-Polską podjętą na początku ubiegłego wieku w celu uniemożliwienia odrodzenia się Polski i faktycznie okrojeniu jej granic domagają się od świata prawa do grabienia i znieważania Polski. Trzeba przypomnieć Żydom o ich zbrodniach dokonanych na narodzie Polskim przede wszystkim zaplanowanym wyniszczeniu inteligencji i patriotów z ramienia żydowskiego UB. Cały system zbrodni był pod kierownictwem żyda Bermana, Goldberga, Światły, z całym systemem żydowskich zbrodniarzy Morel, krwawa Luna i setek im podobnych – Obecnie pokłosie tych bandytów chce odwracać kota ogonem, żeby grabić i niszczyć, przegrali sprawy przed SN USA 23 Marca 2006 roku – sygnatura Docket Act 02-78-44, oddalającym tym bandytom wszelkie roszczenia wobec Polski to obecnie za sprawą kongresu USA chcą od Polaków 65 miliardów – za ich wyimaginowane roszczenia – już to powinno być podstawą do ścigania ich. Owszem są rozliczenia pomiędzy Polską i Polakami narodu Polskiego a Żydami, Żydzi są winni Polsce i to w złocie pieniądze idące w miliardy. Polska jest wierzycielem wobec Żydów i to co najmniej od roku 1764 długi organizacji żydowskich w ogóle są winne Polakom bajeczną na owe czasy sumę 2,5 miliona (dwa i pół miliona ówczesnych złotych polskich). Tego doliczyła się komisja sejmowa, wybrana do tego w roku 1764. Ileż pożyczek nie zarejestrowało się! Drobniejsze wierzytelności zamożniejszej szlachty wiejskiej pozostały zapewne poza spisem; drobniejsze szczegółowo, lecz tak liczne, iż w sumie złożyłyby się również na jaki milion. Biorąc do tego wymagalne odsetki dokładnie takie jak w żydowskich Bankach – to Żydzi muszą sprzedać Izrael żeby Polskę spłacić (Por. F. Koneczny: „Cywilizacja żydowska”, Londyn 1974, s. 311).Wypożyczone żydowskim kahałom pieniądze ostatecznie nigdy nie zostały przez nie spłacone.

 7. Panie Redaktorze uwielbiam Pana jest Pan super każdy program prowadzony przez Pana oglądam i Żyda Pan”pogonił”-Brawo

 8. Odpowiedz na ktore nie chcial odpowiedziec rabin
  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom

 9. Czerniaków popełnił samobójstwo w 1942 gdy zrozumiał że Nazisci go zmanipulowali i że przy jego pomocy zginęło o wiele więcej Żydów niż gdyby nie wypełniał ich rozkazów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę