Czołowa polska feministka wybuchła po fecie kibiców Legii. Rzuciła ciężkie oskarżenia. ,,Kaczyńskiemu muszą imponować takie rozwrzeszczane byczki” Jej wpis wywołał burzę

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Magdalena Środa to przedstawicielka skrajnej lewicy, która sama określa się jako feministka. Tym razem jednak nie odniosła się do żadnych kwestii związanych z jej ruchem, ale do sposobu świętowania przez fanów Legii po zdobyciu mistrzostwa.

Jest 24 godz. a na Starym Mieście nikt nie śpi, bo kibice Legii świętują. Nie do końca wiadomo co, bo głównym słowem wykrzykiwanym nonstop jest „k..”, „j..ć” „p…ć” itp.

– podzieliła się swoimi wrażeniami Środa. Jej zdaniem, policja zachowuje się niestosownie:

Gdyby jakaś grupka ludzi (nie-kiboli) rozpaliła race i wrzeszczała na środku placu Zamkowego to zapewne policja zwinęła by ich po kilku minutach. Dziś nie robi nic

Środa wylicza:

Kibol jest pan. Mamy wycie tysięcy chuliganów, którzy hałasują, piją, niszczą, zachowują się wulgarnie i… nic. Tak jakby to najwyższa władza się bawiła. Kibole wszystko mogą.

Jej zdaniem, kibice korzystają ze specjalnego parasola ochronnego:

Błogosławi ich Kościół (będą wkrótce awangardą wszystkich pielgrzymek), upodmiotawia ich władza (Kaczyńskiemu muszą imponować takie rozwrzeszczane byczki) będą zapewne wkrótce służyć Partii jako skrzydło zbrojne do walki z opozycją. Niech więc chłopaki się wyszumią, władza lubi ten ryk, cieszy ją demolka

– napisała, po czym zakończyła:

Kibole Legi [sic! – red.] – toż to Polacy Pierwszego Sortu!

Czytelnicy przypomnieli jej, że fety odbywają się zawsze w podobny sposób, niezależnie od władzy. Wtedy Środa pochwaliła PO za akcje wymierzone w kibiców:

Za poprzedniej władzy policja była aktywna i była oskarżana przez opozycję (PiS) za brutalność, były działania, zatrzymania, oskarżenia, teraz była tylko kontemplacja

Jej wpis wywołał burzę. Oto lista najpopularniejszych komentarzy pod jej wpisem:

Jak widać, argumenty Środy nie trafiły do przekonania większości jej czytelników. Ale fakt, że pochwala karygodne sytuacje, jak ta opisana poniżej, nie wystawia jej najlepszego świadectwa:

Platforma próbuje grać na ludzkiej tragedii. Redaktor naczelny przypomina dwie wymowne sytuacje… [FOTO]

fot. Youtube / Legia.com

(5921)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.