Cielecka czuje się w Polsce jak żydowskie dziecko w czasie okupacji? Stuhr poszedł jeszcze dalej na łamach francuskiej prasy

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Maciej Stuhr nie kryje się ze swoimi poglądami na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Teraz aktor nadal narzeka na partię rządzącą, przez którą trudno mu się żyje i skarży się, że przez PiS trudno mu o pracę. Jednocześnie prorokuje, jak w przyszłości będą oceniane obecne czasy.

Niektórzy boją się obsadzać Cielecką czy Stuhra. Zapraszanie nas jest obarczone zbyt dużą ilością znaczeń, każde zdanie wypowiadane publicznie przez nas, aktorów, ma inną siłę niż opinia Kowalskiego. […] Z tego, co słyszałem, do końca roku PISF ma zostać „zaorany” przez obecną władzę […]. Jest bardzo prawdopodobne, że filmy z Maciejem Stuhrem będą miały dużo mniejsze szanse, o ile będzie w nich grał

– skarży się Stuhr w rozmowie z magazynem ,,Esquire”, nawiązując m.in. do słów Magdaleny Cieleckiej, która na początku 2017 roku powiedziała na łamach tego samego czasopisma, że pod rządami PiS czuje się ,,jak żydowskie dziecko w tramwaju w czasie okupacji”.

Stuhr nie tylko narzeka na trudniejszą swoją sytuację na rynku pracy, ale też prorokował, o czym będą uczyły się dzieci w szkole w przyszłości. I jak będą oceniane obecne rządy.

Kiedyś dzieci w polskich szkołach będą uczyły się, że rządy PiS w latach 2015-2017 były czymś najstraszniejszym, co mogło się wydarzyć w Polsce na początku XXI wieku. Dziś polityka po raz pierwszy od kilkudziesięciu lat chce zaplanować, jak ma wyglądać sztuka. Władza myśli, że to się jej uda, choć żadnej władzy nie wyszło. Nawet Stalinowi czy Hitlerowi

– stwierdził Stuhr.

Jego skargi skomentował Rafał Ziemkiewicz, który uważa, że to po prostu narzekania na złą sytuację na rynku pracy.

Biedny dupek myślał że jazdą na PiS nabije sobie łatwo popularkę, a stał się „kontrowersyjny”. Ajajaj, nie tak miało być!

– napisał.

Stuhrowi dostało się także także od Super Expressu.

Co ciekawe, Stuhra jesienią będzie całkiem sporo na ekranie. Na pewno pojawi się w serialu ,,Belfer” (drugi sezon) na antenie Canal Plus oraz w kilku filmach.

 

(6361)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.