Portal informacyjno-historyczny

Ci obcokrajowcy chcą mieszkać w Polsce. Niemcy zdystansowani. Ogromny wzrost po stronie obywateli Izraela

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Te dane dobrze pokazują, jak wygląda sytuacja z cudzoziemcami w Polsce. Jeszcze w 2015 roku najwięcej mieszkań w naszym kraju kupowali Niemcy. W 2016 roku zostali jednak zdystansowani…

Z danych opublikowanych przez Home Broker wynika, że w 2016 roku Ukraińcy kupili aż 64 118 metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnych w Polsce. To zdecydowanie więcej niż rok wcześniej. Świadczy to o tym, że mamy do czynienia z ukraińską imigracją, która coraz lepiej poczyna sobie nad Wisłą.

Ukraińcy w rankingu nabywców nieruchomości wyprzedzili dotychczasowych liderów Niemców. Dalej znaleźli się Brytyjczycy i notujący zastanawiający wzrost obywatele Izraela. Wielką dynamiką wykazali się też w 2016 roku obywatele Hiszpanii i Izraela.

(7027)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę