Ci celebryci zapowiedzieli wyjazd z USA, jeśli wygra Trump. Telewizja opublikowała prześmiewczy materiał, który pokazuje im najlepszą drogę wyjazdu [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Polsce popularnym hasłem przed wyborami były deklaracje, że w przypadku wygranej PiS-u dane osoby opuszczą kraj. Z zapowiedzi nic nie wyszło, ale podobne obietnice złożyli celebryci w USA po zwycięstwie Donalda Trumpa. W wyjeździe postanowiła im pomóc telewizja Fox 23.

Zwolennicy Clinton po porażce byli załamani – na poniższym wideo jej sympatycy nie potrafią ukryć wielkiego smutku:

W niektórych miastach tłumy ludzi wyszły nawet na ulice, aby zaprotestować:

Tymczasem liczni celebryci już wcześniej deklarowali swoją chęć opuszczenia kraju po wygranej Trumpa.

Oto pełna lista:

Lena Dunham, Barbara Streisand, Rosie O’Donnell, Cher, Eddie Griffin, Samuel L. Jackson, John Stewart, Omari Hardwick, Whoopie Goldburg, Al Sharpton, Raven-Symone, Jennifer Lawrence, Barry, Diller, Miley Cyrus, George Lopez, Chelsea Handler, Jenny Slate, Neve Campbell, Zosia Mamet, Chloe Sevigny, Natasha Lyonne, Elisabeth Moss, Spike Lee, Kathryn Hahn, Lily Depp, Gabrielle Union, Matt Damon, Ruth Bader Ginsburg, Amy Schumer, Will.I.Am, Bryan Cranston, Lena Dunham, Amy Schumer, Keegan Michael-Key, Ne-Yo

Ich oczekiwaniom naprzeciw wyszła jedna z telewizji. Prezenter Jeff Brucculeri pokazał na poniższym materiale, jakie najlepsze drogi prowadzą do Kanady.

https://youtu.be/0zzNmcrBYpM

Jednym z postulatów Trumpa było zaostrzenie kontroli na granicy z Meksykiem, aby uniknąć niekontrolowanego napływu nielegalnych imigrantów. Spowodowało to furię lewicowo-liberalnych mediów. Teraz po zwycięstwie internauci zachodzą w głowę, dlaczego celebryci nie chcą wyjeżdżać do Meksyku, tylko zapowiadają emigrację do Kanady.

Jeśli celebryci dotrzymają słowa, nie spotkają w Kanadzie córki premier Kopacz. Przed wyborami co prawda mówiła: – Boję się rządów Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza. Jeśli wygrają wybory, to wyjedziemy z Polski – cytował dwa tygodnie temu Katarzynę Kopacz „Super Express”. Z mężem i synkiem Julianem chciałaby zamieszkać w Kanadzie. – Mamy tam przecież rodzinę – dodawała. Ale ostatecznie wycofała się z ambitnej deklaracji.

(10231)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.