,,Chora psychicznie Polka rzuciła się z okna. Każdy kto twierdzi inaczej, to…” Tak Arabowie widzą śmierć Magdaleny Żuk. Brzydki atak po nadal niewyjaśnionej tragedii

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk budzi wielkie emocje. Nie tylko w Polsce, ale także w Egipcie, gdzie zginęła młoda kobieta. Niektóre media nad Nilem próbują teraz podważać wszelkie oskarżenia pod adresem Egiptu i w brzydki sposób kontratakują!

W „Al Arabija” pojawił się artykuł oczerniający Magdalenę Żuk. Autor tekstu atakuje też Polskę i używa bardzo ostrych słów pod adresem wszystkich, którzy podważają tezę o samobójstwie 27-latki.

źródło: Alarabiya.net

Dziennikarz „Al Arabija” jest przekonany o tym, że Magdalena Żuk miała poważne problemy psychiczne, powołując się na wypowiedzi lekarzy i innych służb, dlatego popełniła samobójstwo. Przywołuje sytuację z lotniska, gdy Polka dowiedziała się, że musi lecieć bez swojego chłopaka, który zorientował się, że ma nieaktualny paszport. Autor informuje czytelników, powołując się na słowa przedstawiciela biura podróży, że Magdalena Żuk płakała i nie mogła się pogodzić z sytuacją, która miała miejsce.

Według dziennikarza „Al Arabija” wszystkie ataki na Egipt w związku ze śmiercią Magdaleny Żuk są nieuprawnione. Osoby podważające tezę o samobójstwie nazywa rasistami, islamofobami i ksenofobami. Ponadto uważa, że informacje o zbiorowym gwałcie na Polsce są kolportowane tylko po to, by zaszkodzić egipskiej turystyce. Podkreśla fakt, że medialne ataki na Egipt zostały przeprowadzone przez „białych nazistów”, którzy nienawidzą wszystkich, którzy nie są biali.

Okoliczności śmierci Magdaleny Żuk nadal są badane, a co chwila pojawiają się nowe fakty w sprawie. Pewne póki co jest tylko to, że Polka wypadła z okna szpitalu i zmarła. Śledztwo trwa, a badane są różne możliwości. Spekuluje się m.in. o handlu ludźmi.

źródło: Alarabiya.net

(27022)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.