Chłopak Magdaleny Żuk idzie na wojnę z internautami. Pozwy mają trafić do wielu osób. Znalazł również nieoczekiwanego obrońcę

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Chłopak Magdaleny Żuk, Polki, której zagadkową śmiercią internauci żyją od kilku dni, stał się negatywnym bohaterem wielu teorii, mających wyjaśniać, co naprawdę wydarzyło się w Hurghadzie.

Jego osoba ma, zdaniem internautów, łączyć śmierć Magdaleny Żuk z samobójstwem (bądź ,,samobójstwem”) Karoliny Kaczorowskiej, której partner (według Wiadomości na Polsacie) miał przyjaźnić się z Markusem W.

Łukasz Frankiewicz, pełnomocnik Markusa W., mówi Wirtualnej Polsce:

To kompletna bzdura. Przygotowujemy już pozwy cywilne przeciwko osobom, które piszą takie rzeczy. Rozważamy także doniesienie dotyczące gróźb karalnych wobec mojego klienta.

Detektyw Krzysztof Rutkowski mówił, że Markus W. wraz z kolegami zaczął ukrywać się. Frankiewicz odpowiada:

Współpracują już z prokuraturą i są do dyspozycji śledczych. Złożyli wszelkie wyjaśnienia. To kompletna bzdura, że się ukrywają. Byli zaangażowani w ratowanie swojej znajomej a internet ich skazał […] Będziemy występować na drodze cywilnej przeciwko wszystkim, którzy rozpowszechniają te kłamliwe informacje. Prawdopodobnie złożymy też zawiadomienia w sprawie gróźb karalnych wobec Markusa W.

Markusa broni także siostra zmarłej:

Markus nie sprzedał mojej siostry. Ludzie, to, co piszecie ,to jest masakra. A na hejt już nie mogę patrzeć. Jakimi ludźmi musicie być, by opisywać moja siostrę i mówić jaka była, gdy jej w ogóle nie znaliście. Brak mi słów. Markus nic nie zrobił, bardzo kochał moja siostrę i nikt z mojej rodziny nie był szantażowany… Wasze teorie spiskowe są okropne.. Ile ludzi tyle historii… Już nie mogę tego czytać

– napisała.

(18302)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.