Portal informacyjno-historyczny

Cher chciała uderzyć w Trumpa, ale dostało się także Polsce. Fani zarzucają jej pisanie kłamstw

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Donald Trump nie znajduje poparcia wśród amerykańskich celebrytów. Nic dziwnego, że jego wizyta w Polsce spotkała się ze słowami krytyki. Przy okazji dostało się naszemu krajowi.

Tu pisaliśmy o minorowych nastrojach po wygranej Trumpa w wyborach:

Ci celebryci zapowiedzieli wyjazd z USA, jeśli wygra Trump. Telewizja opublikowała prześmiewczy materiał, który pokazuje im najlepszą drogę wyjazdu [WIDEO]

Do głośnego chóru krytyków dołączyła tym razem Cher. Znana piosenkarka napisała na Twitterze, dlaczego POTUS przyjeżdża do Polski. Otóż jej zdaniem to państwo, które ma antyimigrancki, populistyczny i prawicowy rząd. Drugim powodem jest brak protestów i duże tłumy (nie takie jak w przypadku Obamy):

Jeden z użytkowników z Polski, który na swoim profilu chwali się ,,banowaniem prawaków”, zapewnił ją, że będą tłumy, bo są one właśnie ,,rozmieszczane” z użyciem wielu autobusów. Ale zapewnił, że pokojowe protesty także będą.

Odpowiedziała mu Cher:

Nie, polski rząd zagwarantował brak protestów.

Inni użytkownicy wytknęli piosenkarce pisanie nieprawdy, przypominając, że przyjęliśmy 1 mln imigrantów (chodziło o Ukraińców).

Pojawiły się również głosy, które zarzuciły Cher nieznajomość sytuacji w Polsce. Jedna z internautek napisała, że to dla niej duże rozczarowanie, kiedy jej idolka pisze źle o jej kraju.

(3381)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę