,,CHAMburgery”. Pismo Lisa zaatakowało Polaków spędzających wakacje. ,,Coraz więcej klientów nie chce być w jednym hotelu z Polakami”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W zeszłe wakacje byli Hunowie, czyli Polacy na wakacjach. Teraz ,,Newsweek” Tomasza Lisa znowu pochylił się nad tym, jak spędzamy wolne w upalne dni. „Nie zwiedzają, bo jedzą i piją, aż nie mogą się ruszać” – lapidarnie podsumował tygodnik na Facebooku.

W samym artykule anonimowy autor rozwija myśl:

Łapie pierwszą lepszą okazję i leci. Nie wie za wiele o miejscu, w którym wylądował. Nie zwiedza, bo je i pije, aż się nie może ruszać. Jeśli chcesz mieć równie udane wakacje, trzymaj się głównych przykazań masowego turysty z Polski.

Żadne nazwiska nie padają, są natomiast sensacyjne relacje rodziny F., która utrzymuje, że w hotelu do drinków ktoś dodawał nie tylko wódkę, ale i pigułki gwałtu. Powód? Polka miała chodzić nago wokół baseny, a Polak pobił siedem osób, w tym policjantów.

Inny anonimowy świadek – nauczycielka z Krajowa, porównuje Polaków do Brytyjczyków, oczywiście z klasy robotniczej. Twierdzi, że była potem chora od patrzenia na to, co wyczyniali Polacy do spółki z Brytyjczykami.

Już ich nie odróżnisz. Tak samo otyli, wytatuowani, pijący od rana

– żali się.

Newsweek zauważa różnicę wśród klientów biur podróży. Dzielą się oni rzekomo na ,,lepszą, obytą w świecie i na gorszą, której świat nie interesuje […] W branży turystycznej zaczyna się na takich mówić: CHAMburgery”.

Klienci biur podróży mają pytać przed wyborem pobytu w hotelu, czy będą w nim Polacy.

Jedni chcą być na wakacjach z krajanami, drudzy nie – mówi. Tych, którzy nie chcą, jest coraz więcej

– czytamy.

Tu artykuł z zeszłego roku:

Tak „Newsweek” opisał Polaków nad morzem. Kradną, są brudni, pijani…

(4683)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.