Portal informacyjno-historyczny

Cenzura nie zadziałała. Okazało się, że Niemcy kibicują Polsce w sprawie imigrantów. ,,90 proc. zwykłych ludzi nas popiera”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na portalach niemieckich dzienników ,,Die Welt” oraz ,,Frankfurter Allgemeine Zeitung” ukazały się artykuły dotyczący działań Komisji Europejskiej przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom, które odmówiły przyjęcia uchodźców. Uwagę internautów przykuł jednak nie sam tekst, a komentarze. Okazuje się, że Niemcy mocno kibicują tym trzem krajom, by nie poszły drogą wyznaczoną przez rząd w Berlinie.

,,Dziennik Narodowy” dostrzegł, że pod artykułem nie zadziałał system ukrywania nieprzychylnych wobec tekstu komentarzy. A pod tekstem pojawiło się bardzo dużo opinii krytykujących działania Unii Europejskiej.

UE powinna wreszcie rozpocząć postępowanie przeciwko pani Merkel. Kto wysyła innym zaproszenia do płacenia za swoich gości i zwraca się do sąsiada, aby podrzucić ich mu wbrew jego woli, jeśli środki nie są wystarczające?

– napisał internauta Hasso H.

Być może Komisja powinna po raz pierwszy podjąć działania przeciwko osobom odpowiedzialnym za nadal niezabezpieczone zewnętrzne granice UE. Kto jest za to odpowiedzialny? Ups … być może Komisja?

– dodał Karl H.

Przyjmowanie uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu powinno obejmować kraje, które wzbogaciły się na eksploatacji tych krajów i które te narody zniewalały i zabijały. To jest zwłaszcza Belgia, Francja, Wielka Brytania i również Niemcy (patrz Namibia). Czesi, Polacy i Węgrzy nie mieli kolonii. Ponadto Polska przyjęła prawie 1 milion Ukraińców w ciągu ostatnich dwóch lat. Czyż nie są oni uchodźcami, nie ma wojny na Ukrainie? Nawiasem mówiąc, co zrobić z państwami które podeptały traktaty międzynarodowe (Dublin II, Schengen) ? Komisarze unijni i inni politycy powinni trafić pod sąd. Nie tylko ze względu na mega-oszustwa i pranie brudnych pieniędzy w Luksemburgu

– skomentował Josef C.

Gdyby nie było to tak poważne, mógłbym śmiać się z UE. Popieram, to co się dzieje na Węgrzech, w Polsce i w Republice Czeskiej. To kraje gotowe buntować się przed tym szaleństwem. Czytam jak dumna Australia korzysta na swej radykalnej polityce azylowej. I chciałbym aby tak również było w Niemczech

– ocenił Gerd S.

Przychylne Polsce komentarze Niemców zostały zauważone przez historyka i niemcoznawcę Stanisława Żerkę.

Mało sobie zdajemy sprawę z tego, jak bardzo zwykli ludzie w Niemczech – wbrew mediom – cenią postawę Polski ws. muzułmańskich imigrantów

– podsumował.

Jeden z najnowszych komentarzy (Moritz Ringsdorf): Polska, Czechy i Węgry – proszę wytrwajcie i nie dajcie się zastraszyć Brukseli

zacytował kolejny.

Kolejny komentarz wskazuje, że polski rząd robi po prostu to, za co wyborcy mu zaufali.

 

(30238)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę