Portal informacyjno-historyczny

Po ,,cebulakach” i podróżujących Polakach Kuźniar znalazł nowy cel. Tym razem szydzi z Polaków, korzystających z 500+. Przy okazji nieumyślnie obraża Petru i Trzaskowskiego…

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Rodzina 500 plus” to rządowy program, z którego Polacy korzystają już od roku. Tymczasem niemal w rocznicę jego wprowadzenia na celownik wziął go Jarosław Kuźniar.

Programem zostało objętych niemal 2,6 mln polskich rodzin, które otrzymały 21 mld złotych. Programem jest objętych ok. 55% wszystkich dzieci poniżej 18 roku życia w Polsce. 77 procent ankietowanych w badaniu CBOS powiedziało ,,tak” programowi.

Tymczasem liczby nie przekonują byłego dziennikarza TVN. Udostępnił on tweeta Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informującego:

1,53 mln dzieci otrzymuje świadczenie po uwzględnieniu kryterium dochodowego na pierwsze dziecko. 705 tys. dzieci to jedynacy

Kuźniar skomentował:

Aż tylu ludzi bez ambicji

Kogo miał na myśli? Czyżby Rafała Trzaskowskiego (dwójki dzieci), który mówił, że „nie zostawi tych pieniędzy w rękach PiS”, czy może innego posła PO Jacka Tomczaka (5 dzieci), który też skorzysta z programu. Z programu skorzysta też Ryszard Petru (mówi, że zrobi to „tak dla zasady”) oraz Paulina Henning-Kloska, która ma „obowiązek wobec dzieci”, by wziąć te pieniądze. To oczywiście nie koniec listy: niektórzy politycy odmówili odpowiedzi, czy zostaną beneficjentami 500+, np. Agnieszka Pomaska.

To kolejny z tweetów charakterystycznych dla Kuźniara. Wcześniej nazywał ludzi „cebulakami”. Pisał też:

„Polacy przenieśli tradycję kanapki z jajem cuchnącej w przedziale PKP do samolotu. Teraz kurczak w sreberku. Szczęśliwie butów nie zdejmują”

(2344)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę