Portal informacyjno-historyczny

To nie było morderstwo pracownicy ośrodka dla uchodźców, tylko „smutny wypadek”. Zabójca uniknie więzienia

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Somalijski imigrant, który w tym roku zamordował pracownicę ośrodka dla uchodźców, uniknie więzienia – zamiast tego trafi do szpitala psychiatrycznego. Później ma zostać deportowany. Dodatkowo został zobowiązany do zapłacenia grzywny.

Alexandra Mezher została zamordowana w styczniu przez Youssefa Nuura, który zasztyletował 22-latkę. Imigrant twierdził, że jest niepełnoletni, ale ustalono, że nie podawał prawdy. Dlatego zaczęto prowadzić dochodzenie w sprawie brutalnego mordu, który popełnił.

Po siedmiu miesiącach uznano, że Somalijczyk dokonał zabójstwa. Jednak jak informuje „Afton Bladet” nie trafi do więzienia, ale znajdzie się pod opieką psychiatrów.

Sędzia przychylił się do zdania obrony, która twierdziła, że doszło do „wypadku”, a imigrant nie planował morderstwa. Adwokat Claes Kennedy uważa, że to „bardzo smutny wypadek” – w taki sposób nazywa kilkukrotne ugodzenie nożem kobiety.

Rodzina ofiary jest rozczarowana werdyktem i uważa, że reprezentujący ją Hans Gaestadius powinien złożyć apelację.

– Sąd nie wierzy, że to było morderstwo, ale my tak

– podkreślają.

Sąd co prawda podkreślił, że działania imigranta były podejmowane świadomie, to jednak ocena dokonana przez psychiatrę wskazuje, że cierpiał na poważną chorobę psychicznę, zarówno podczas dokonania zabójstwa, jak i w trakcie samego procesu. Media cytują opinię biegłych psychiatrów, jakoby Somalijczyk dotknięty był depresją oraz miał myśli samobójcze.

Po tym, jak Nuur zostanie wypisany ze szpitala psychiatrycznego, ma zostać deportowany i nie będzie mógł wracać do Szwecji przez następne 10 lat. Musi także zapłacić rodzinie ofiary 300 tys. szwedzkich koron jako zadośćuczynienie.

źródło: Breitbart

(10766)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

9 komentarzy

  1. „Musi także zapłacić rodzinie ofiary 300 tys. szwedzkich koron jako zadośćuczynienie” – z zasiłków które opłaci w podatkach rodzina ofiary…

  2. …A jak nie zapłaci to pójdzie siedzieć tak? Grzywna jest równowartością życia ludzkiego… Brawo Kapitanie Szwecja!

  3. Rodzina niech się cieszy, że nie została oskarżona o rasizm. Skoro uważa, że Somalijczyk jest winny, to chyba nie rozumie idei multi-kulti i bogactwa kulturowego, które ten wspaniały … no nie wiem czy człowiek jest właściwym określeniem…. osobnik im podarował.

  4. Miał myśli samobójcze? Ku.rwa! Przecież oni wszyscy mają mysli samobójcze. ZABIĆ NIE WIERNEGO I ZGINĄĆ W IMIĘ ALLAHA! To jest ich życiowy cel a nie depresja.

  5. Ciekawe, kiedy i za którym razem (czyt. ofiarą) popełni wreszcie zapowiedziane przez psychologów (czyt. psychopatów) samobójstwo..? Normalny (czyt. europejczyk) za ten wypadek (czyt. zabójstwo) dostałby 25l. lub dożywocie… a tutaj „sprawiedliwy” wyrok „niezawisłego” sądu…

  6. Bójmy się. Wdrożono nowe standardy legitymizowania terroryzmu. Rządy gościnnych krajów europejskich ewidentnie postawiły na psychiatrię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę