Portal informacyjno-historyczny

Brytyjska działaczka zszokowana postępowaniem swojego rządu. Na przykładzie radykalnego muzułmanina i Jacka Międlara pokazuje, co stało się z Wielką Brytanią [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Co się stało z Wielką Brytania, że pozwala na takie sytuacje? Nad odpowiedzią na to pytania zastanawia się Jayda Fransen z Britain First.

Wiceliderka partii o prawicowych poglądach w swoim cyklu na Youtubie zestawiła dwie postaci. Z jednej strony pokazała muzułmańskiego przywódcę duchowego, który nawoływał m.in. do ścinania homoseksualistów, z drugiej polskiego księdza Jacka Międlara.

Fransen zastanawiała się, dlaczego rząd Wielkiej Brytanii pozwala na wygłaszanie takich radykalnych poglądów przez wyznawcę islamu, a jednocześnie deportuje Międlara, który w lutym 2017 roku chciał wziąć udział w wiecu Britain First, ale został zatrzymany na lotnisku i odesłany do Polski.

Skorumpowany rząd pozwoli na wykłady radykalnego muzułmanina, a będzie deportował polskiego księdza za rzekome szerzenie mowy nienawiści…

– zauważyła zszokowana Jayda Fransen.

Wiadomo, kto doniósł na Jacka Międlara. Na celowniku jest również kolejna znana postać. ,,Polacy lubią do siebie zapraszać takie faszystowskie szambo”

(4007)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę