Portal informacyjno-historyczny

Boruc jak Borat. Kibice Kazachstanu wściekli

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Artur Boruc opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z hotelu w Kazachstanie, gdzie obecnie przebywa reprezentacja Polski przygotowująca się do meczu z gospodarzami. – „Jest miło” jak mawiał Borat – napisał bramkarz. W Internecie zawrzało…

Satyryczny film „Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” nie jest lubiany przez mieszkańców. Władze rozważały nawet podanie twórców do sądu.

boruc1

Boruc szybko zdjęcie usunął. Ale zamieścił kolejne, pod którym zaczęły pojawiać się atakujące Polaka wpisy. Boruc usunął je i zablokował możliwość dodawania kolejnych.

Ale to nie koniec. W niedzielę zamieścił zdjęcie Borata bez żadnego podpisu. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Wśród nich były również groźby.

Borat to zły żart dla Kazachstanu. Uważaj na słowa! Nie ma w tym poczucia humoru. Na przyszłość, naucz się albo przeczytaj informacje o kraju, do którego jedziesz. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Powodzenia!

– pisał jeden fan.

Boruc odpisał mu:

Zajmij się prawdziwym życiem. Wciąż uważam, że to był dobry żart. Usunąłem go, bo nie wiedziałem, że to was tak bardzo obrazi. Jeśli nie wiesz, jestem z Polski, a on (Borat – przyp. red.) nabijał się także z Polaków, jeśli oglądałeś ten film

boruc2

Boruc zakończył specyficzny rodzaj dyskusji z miejscowymi fanami, wstawiając swoje zdjęcie i pisząc: koniec żartów, pora do pracy.

boruc3

Mecz Polski z Kazachstanem o godzinie 18:00.

(3162)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę