Bohater słynnego nagrania z Calais ma ogromne kłopoty. Grozi mu m.in. odebranie prawa jazdy. Zdaniem prokuratury zachował się niedopuszczalnie [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O tym nagraniu było głośno – kierowca węgierski, nie zważając na licznych imigrantów na drodze, postanowił przejechać. Okazuje się, że teraz ma poważne kłopoty.

Już w ubiegłym roku węgierska prokuratura wszczęła śledztwo. Teraz okazuje się, że grożą mu nawet trzy lata więzienia w zawieszeniu i odebranie prawa jazdy wraz z czasowym zakazem prowadzenia pojazdu. Prokuratura doszła wniosku, że manewry kierowcy stworzyły zagrożenie w ruchu drogowym. Gwałtowne ruszanie w stronę imigrantów nie miało na celu ochrony ładunku.

Teraz sąd oceni, czy prokurator formułujący takie zarzuty ma rację. Kierowca ma też mocne argumenty. Árpád Levente Jeddi twierdzi, że bronił swojego pojazdu przed wandalizmem i włamaniem. Dodaje, że sytuacja uniemożliwiała stosowanie się do zasad ruchu drogowego. Zaznacza, że nikomu nie stała się krzywda.

(18577)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. a jak zdaniem prokuratury sie zachowuja ludzie rzucajacy wszystkim czym sie da w auta i biegajacych po autostradzie . brak policji zmusil czlowieka do slusznej reakcji . bez nich nie bylo byy problemu Rak Calej Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.