To będzie prawdziwa rewolucja. W czwartek zostanie ogłoszony program, który obejmie cała Polskę. ,,Największy w historii”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje serwis wPolityce.pl, dojdzie do rewolucji w krajobrazie polskich miast i miasteczek. Zazwyczaj źle kojarzące się zaniedbane budynki dworców kolejowych, zostaną wyremontowane.

W czwartek Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa wspólnie z PKP S.A. ogłoszą remont 189 budynków dworców kolejowych w całym kraju. Portal nazywa tak duży program wydarzeniem bez precedensu, które obejmie również bardzo małe miejscowości, w tym wiele w Polsce Wschodniej.

Cel? Polska kolej ma się kojarzyć dobrze. Stąd remont, a także zapowiadana wymiana taboru na nowocześniejszy. Ministerstwo ma robić wszystko, żeby zmiany przełożyły się na punktualność kolei.

Poprzednicy ministra Adamczyka też chcieli remontować zaniedbaną kolejową infrastrukturę, ale kładli nacisk na najbardziej reprezentacyjne węzły przesiadkowe, zapominając zupełnie o mieszkańcach tych miejscowości, które rzadko odwiedzają zagraniczni turyści

– pisze wPolityce.pl. Teraz ma być inaczej, a zmianę odczują wszyscy Polacy.

(5743)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.