Tak będą wyglądały wkrótce niemieckie wiadomości? Genialna parodia rozbawiła Niemców, choć niektórym nie było do śmiechu [WIDEO]

w Humor/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pierwsza salafickka telewizja i jej wiadomości – takie nagranie zamieścił satyryczny magazyn Extra 3 emitowany w pierwszym programie niemieckiej telewizji publicznej. Rozbawił Niemców, choć niektórym nie było do śmiechu.

Tak wyglądałyby wiadomości, gdyby do władzy doszli salafici – informują autorzy programu. Dowiadujemy się, że Bundestag właśnie wprowadził kamienowanie za przewinienia. Pojawia się też Angela Merkel – w dość nietypowym stroju. Jazda na rowerze, grillowanie na balkonie, fałszywe oskarżenia – wszystko to karane jest kamienowaniem. Takie rozwiązania zyskało aprobatę społeczeństwa. Wprowadzono również obowiązkowy procent obecności kobiet w firmach – wynosi on zero. Kobiety, które muszą odejść z rynku pracy, dostaną odszkodowanie w formie paczki daktyli.

Jak udowadnia jeden z islamskich naukowców, mniejszość chrześcijańska nie jest gotowa na integrację. Wobec tego zostaną wobec nich wyciągnięte łagodne konsekwencje. Na początek: kamienowanie – lub dwa. Kodeks wykroczeń drogowych zostanie zastąpiony przez prawo szariatu. Policjanci zostaną uzbrojeni w pięć kamieni i nożyce. Kara za drobne przewinienia jest wymierzona na miejscu. Przytoczona jest także opinia jedna z imamów: moja żona ma własne zdanie. Co teraz?

Internautów program bardzo rozbawił, ale… Autor najwyżej ocenianego komentarza pisał:

To wciąż jest śmieszne. Ale jak będą wyglądały za 50 lat Niemcy i Europa?

(7046)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.