Reprezentant Polski zafascynowany Żołnierzami Wyklętymi

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Bartosz Kapustka to jeden z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy w Polsce. 19-latek rozegrał w Ekstraklasie już 56 meczów i strzelił 6 goli. Dobra gra w lidze zaowocowała powołaniem do szerokiej kadry na Euro 2016.

Piłkarz interesuje się nie tylko futbolem. W rozmowie z „Przeglądem Sportowym” na pytanie o źródła zainteresowania tematyką Żołnierzy Wyklętych powiedział:

Mam wielu znajomych, którzy dużo czytają o historii naszego kraju. Żołnierze wyklęci potrafili oddać życie za naród i należy im się za to ogromny szacunek. To ciekawe historie, które w szkole nie były zbyt szeroko omawiane i trzeba było dochodzić do nich swoimi ścieżkami.

Innym chlubnym wyjątkiem w środowisku piłkarskim jest trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Robert Podoliński, który w rozmowie z Weszlo.com powiedział:

ja mam sprecyzowane poglądy i jeśli chodzi o „Wyborczą”, to czytam tylko dział sportowy. Wolę inne dzienniki, a świętem jest dla mnie pierwszy marca, a nie pierwszy maja. Dzień Żołnierzy Wyklętych, a nie Święto Pracy. Taka subtelna różnica.

(10531)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.