Portal informacyjno-historyczny

Autor książki, w której przewidział kryzys imigracyjny, mówi, jak będzie wyglądać przyszłość Europy. Dostrzega ważną rolę Polski

w Wiadomości ze świata

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jean Rapail, autor głośnej książki ,,Obóz Świętych”, udzielił wywiadowi portalowi wPolityce.pl. Mówi o przyszłości Europy oraz o obecnej sytuacji, która pokazuje, jak bezbronne pozostają obecne społeczeństwa zachodnie.

W rozmowie z Aleksandrą Rybińską, podkreśla, że islam wytoczył nam wojnę. Jedynym ratunkiem jest podjęcie zdecydowanych i energicznych działań przez przywódców.

Europa Środkowa i Wschodnia ma takich przywódców, w tym Polska. Jeśli zachodni przywódcy pozostaną jednak tacy miałcy i słabi, nieświadomi i tchórzliwi, sytuacja się tylko pogorszy

– mówi i dodaje:

Dotyczy to zresztą nie tylko polityków w zachodniej Europie ale także obywateli. Są takimi samymi tchórzami. Wysłałem mojemu niemieckiemu wydawcy małą notkę po zamachu w Berlinie. Napisałem mu: „Myślałem o panu w minioną niedzielę (dzień zamachu-red.), i zastanawiałem się dlaczego Berlińczycy zamiast zapalać świeczki i składać kwiaty, nie poszli pod pierwszą lepszą ambasadę krajów arabskich wykrzyczeć swoją frustrację i złość. Wyrazić swój sprzeciw. Albo nie podpalili w odwecie meczetu?”.

– podkreśla i nazywa ich ,,owcami prowadzonymi na rzeź”, które mają wyprane mózgi.

Jego zdaniem kolejne lata upłyną pod znakiem muzułmańskiego terroru.

Aż w końcu ludzie będą mieli dość. Odzyskają odwagę i zmuszą rządy do działań

– przewiduje i zapowiada, że będzie to okres dużej niestabilności.

Ludzie już zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że tolerancja i humanizm nie popłacają. Przyjmujemy tzw. uchodźców, a oni nas zabijają. Nasz humanizm się na nas mści.

– podkreśla.

cały wywiad wPolityce.pl

(10132)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości ze świata

Idź na górę