Atak na muzułmankę w Warszawie. ,,Powiedział, że Mahomet jest pedofilem”. Muzułmanka zaczęła iść za nim, on ją zaatakował

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W czwartek rano, przed godziną 9, przy ulicy Nowolipie, na warszawskiej Woli, doszło do ataku mężczyzny na muzułmankę. Świadek zdarzenia mówi, że widział, jak 32-latek zaatakował dziewczynę. Mężczyzna tłumaczy, że kobieta za nim szła po tym, jak obraził Mahometa.

Jakiś mężczyzna zaatakował dziewczynę, która była muzułmanką. Zaatakował fizycznie

– mówił świadek.

Napastnik twierdzi, że dziewczyna śledziła go. Zgodnie z relacją obraził ją i zaatakował. Dziewczyna potwierdziła, że szła za mężczyzną. Tłumaczyła to tym, że powiedział, że ,,Mahomet jest pedofilem”. Później miało dojść do ataku. Świadek relacjonuje, że mężczyzna pchnął kobietę na trawnik i ją kopał. Potem opuścił miejsce zdarzenia w towarzystwie dwóch kobiet.

Jestem Żydem. Szedłem w czwartek rano do synagogi. Usłyszałem krzyki. Podbiegłem i widziałem, jak mężczyzna kopie po nogach leżącą na trawniku kobietę w tradycyjnym stroju muzułmańskim. Obok stały jeszcze dwie kobiety, które były razem z nim. On zaczął się tłumaczyć, że muzułmanka śledziła go. Okazało się, że kobieta szła za nim, bo mijając ją, mężczyzna rzucił w jej kierunku, że Mahomet był pedofilem. Być może chciała zrobić mu zdjęcie i przekazać policji

– tłumaczy w rozmowie z ,,Gazetą Wyborczą” świadek, który miał być pytany przez mężczyznę, dlaczego się wtrąca.

Dzięki interwencji dzielnicowego,napastnik został zidentyfikowany jako 32-letni Kamil B. (muzułmanka zrobiła mu zdjęcie). Gromadzony materiał dowodowy trafił do Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w celu oceny merytorycznej oraz podjęcia decyzji co do kwalifikacji czynu.

(25293)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. machomet NIE DOŚĆ ŻE BYŁ PEDOFILEM TO JESZCZE MORDERCĄ ,po za tym miał schizofremię i nie wiadomo czy nie był zoofilem kozim czyli pedałem zwierzęcim a allach to koraniczny djabeł który ma swoich szatanów czyli Biblijny bóg tego systemy rzeczy.

  2. Muzułmanka, Żyd i Katolik…drama w trzech aktach. hmmm … coś mi tu reżyserką śmierdzi. Tak przez przypadek Żyd szedł w czwartek do synagogi modlić się?, a muzułmanka znalazła się tam z aparatem fotograficznym przypadkowo? tiaaa

  3. Mężczyzna powiedział prawdę. Mahomet rzeczywiście był pedofilem, konsumując związek z Aiszą, gdy ta miała 9 lat. Więc powiedzeniem prawdy nie mógł jej obrazić. To ona, śledząc go i robiąc mu zdjęcie popełniła przestępstwo! Nie dziwię się więc facetowi, że czując się osaczony, zareagował agresją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.