Arkadiusz Czartoryski: Andrzej Duda już w najbliższe święto 11 listopada pokaże Polsce, jak w sposób godny uczcić rocznicę odzyskania Niepodległości [sonda]

w Sondy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Arkadiusz Czartoryski poseł PiS o uczestnictwie Andrzeja Dudy w Marszu Niepodległości:

Sam brałem udział w pierwszych marszach, byłem nawet w komitecie organizacyjnym, ale w zeszłym roku i dwa lata temu z tego zrezygnowałem. Niestety nie ma możliwości zapewnienia godnego uczczenia Święta Niepodległości ze względu na to, że do marszu, stało się to już niestety tradycją, przylepiają się najzwyklejsi chuligani. Wiem to, bo sam widziałem młodych ludzi, którzy rzucali kamieniami. Kiedy podchodziłem i pytałem, czemu to robią, byli bardzo zdziwieni pytaniem. Owszem, można mówić i o błędach policji i o różnych prowokacjach wobec uczestników marszu, ale niestety zjawiają się tam chuligani, którzy szukają zaczepki z funkcjonariuszami. Widzieliśmy na setkach, tysiącach zdjęć z dotychczasowych marszów, że zawsze wszystko kończyło się jakąś bijatyką z policją. Byłoby uchybieniem godności głowy państwa, gdyby prezydent wziął w tym udział. Oczywiście nie odmawiam zdecydowanej większości uczestników patriotycznych przesłanek, to bez wątpienia tysiące ludzi, którzy kochają ojczyznę i chcą godnie uczcić święto, ale niestety marsz jest okazją dla chuliganów szukających zaczepki.

[…] Dodatkowo grupy lewackie mają okazję do tego, żeby walczyć na kamienie. Przykro to powiedzieć, ale Święto jest profanowane przez te bijatyki.

[…] Pan prezydent Andrzej Duda już w najbliższe święto 11 listopada pokaże całej Polsce, jak w sposób godny uczcić rocznicę odzyskania Niepodległości.

cały wywiad na Fronda.pl

Czy Andrzej Duda powinien wziąć udział w Marszu Niepodległości?

Tak

Nie

Nie mam zdania

(68)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.