Portal informacyjno-historyczny

Andrzejowi Dudzie humor dopisuje mimo niewybrednych ataków. Tak zażartował na początku wywiadu [WIDEO]

w Humor/Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W programie ,,W Punkt” Telewizji Republika gościem Katarzyny Gójskiej-Hejke i Tomasza Sakiewicza był Andrzej Duda. Zanim jednak wywiad na dobre się zaczął, prezydent rozbawił prowadzących.

Po zwyczajowym przedstawieniu się prowadzących, przedstawił się również… Andrzej Duda, co wywołało rozbawienie dziennikarzy, a także internautów, bo nagranie szybko trafiło do sieci.

Tymczasem prezydent nie jest oszczędzany przez opozycję. Wczoraj pisaliśmy o ataku Tomasza Lisa.

Tomasz Lis udowodnił, że tytuł ,,hieny roku” nie był przypadkiem. Dosadna odpowiedź Magdaleny Ogórek. Dostało się również Senyszyn

Warto również wspomnieć o tweecie Jarosława Kuźniara, dziennikarza Onetu.

Nie, Adrianie, nie są. To szczujnia, która karmi się nienawiścią do obcych. Ale rozumiem, że ich dług wyborczy można spłacić byle mową-trawą

– tak komentował wystąpienie Prezydenta podczas zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” w Spale. Jak widać, Kuźniar używa imienia prezydenta z satyrycznego serialu ,,Ucho prezesa”.

(4837)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Humor

Idź na górę