Portal informacyjno-historyczny

Agresywna feministka postanowiła zaatakować. Miała podwójnego pecha… [WIDEO]

w Humor

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na amerykańskich kampusach dochodzi do pożałowania godnych scen. Władze uczelni nie zawsze sobie radzą z rosnącą falą agresji inicjowaną przez lewicę. Bywa, że wykłady zapraszanych gości, reprezentujących wartości konserwatywne, są odwoływane (Milo Yiannopoulos) lub zakłócane (David Horowitz).

Czasem jednak druga strona odpowiada lewicy – w tym samym stylu. W internecie pojawiło się nagranie z jednego z kampusów, gdzie feministka postanowiła zademonstrować swoją przewagę, używając przemocy. Jednak wyjątkowo źle trafiła. Zaatakowany nie tylko nie podzielał staromodnych obyczajów, że kobiet się nie bije, to na dodatek był Afroamerykaninem. Tak więc narracja o złych białych mężczyznach musiała się posypać.

Mimo wszystko amerykańskie feministki wciąż dużo muszą się uczyć, choćby od tych polskich:

(17574)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Humor

Idź na górę