Portal informacyjno-historyczny

Agnieszka Holland została zapytana o molestowanie. Nieoczekiwanie zdradziła, jak to bywa w ,,kręgach inteligenckich”. Ostre komentarze internautów

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Oskarżanie Polaków o brak szacunku do kobiet to norma. Tymczasem sami znani ludzie kultury zdradzają, jak traktuje się płeć piękną na tzw. salonach. Nie tak dawno wybuchła afera w związku z pisarzem Januszem Rudnickim, który do kobiet mówił per ,,ku..y”, teraz głos zabrała Agnieszka Holland.

Sprośne dowcipy, klepanie po tyłku to norma w kręgach inteligenckich

– obwieściła wszem i wobec Agnieszka Holland w rozmowie z ,,Gazetą Wyborczą”.

Holland twierdzi, że ,,w Polsce próg tego, co niedopuszczalne w relacjach damsko-męskich, jest bardzo niski”. Oceniła, że w Polsce pewne zachowania, które byłyby nie do zaakceptowania na Zachodzie, są często tolerowane i to nawet w środowiskach liberalnych.

Internauci dodają: przede wszystkim w środowiskach liberalnych.

Przypomniano, że to Agnieszka Holland brała w obronę Romana Polańskiego:

Holland była pytana również o Kevina Spacey:

Wyreżyserowała pani cztery odcinki „House of Cards”. Młodzi członkowie ekipy serialu, których molestował Kevin Spacey, twierdzą, że wszyscy wiedzieli o tym, jak się zachowuje wobec młodych mężczyzn. To prawda?

Tymczasem Holland twierdzi, że nic nie wiedziała:

Ja o tym nie wiedziałam. Twórca serialu Beau Willimon także. Rozmawiałam jeszcze z kilkoma kolegami z ekipy, m.in. z operatorem. Też o tym nie wiedzieli.

(3338)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę