OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Agata Młynarska żąda 50 tys. złotych za te słowa krytyki pod swoim adresem

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W Gazecie Polskiej Codziennie Krzysztof Wołodźko opublikował artykuł „Lepsi ludzie kontra plebs. Casus Młynarskiej”. Teraz może mieć kłopoty.

Wołodźko poinformował, że:

Adwokat pani Agaty Młynarskiej przysłał pismo, w którym żąda usunięcia mojego tekstu ze strony portalu, umieszczenia sprostowania oraz 50 tys. złotych, jako że jej zdaniem narusza on dobre imię i godność celebrytki.

Co tak uraziło gwiazdkę?

Wołodźko pisał m.in., że

polskie gwiazdy i gwiazdeczki, celebrytki i celebryci to nie jest poziom Hollywood. To są w 99,9 proc. prowincjonalne sławy z prowincjonalnego kraju położonego nad dość zimnym morzem. I może dlatego – nie tak rzadko – poprawiają sobie samopoczucie kosztem reszty społeczeństwa.

Dziennikarz szczegółowo opisał wypowiedź Młynarskiej, która w taki sposób dzieliła się swoją martyrologią z pobytu nad morzem:

We Władysławowie jest totalny armagedon – zjechali wszyscy państwo Kiepscy z rodzinami i przyjaciółmi, jedzenie jest drogie i przeważnie niedobre – ryby smażone na oleju niepierwszej świeżości, królują gofry i fryty. Wszędzie gra muzyka, w każdej knajpie faceci w gastronomicznej ciąży opędzają się od swoich dzieci i umęczonych żon. Wiadomo, dobry browar to podstawa!

A jednak w przebłyskach łaskawego słońca wieczorna joga na tarasie, spacer brzegiem morza, rower wzdłuż Zatoki , zachód słońca w Juracie, zapach sosen wynagradzają wszystko! Szukam miejsc bez ludzi, z dala od tych, którzy niszczą ten rajski kawałek Polski, bez samochodów, co jest prawie niemożliwe. Jak wiemy szczęście i spokój są zawsze w głowie a wakacje nad naszym morzem doskonałym wyzwaniem by taki stan osiągnąć. Dobrego odpoczywania życzę bez chamstwa i hałasu:)

Wołodźko pisze, że

pani Młynarska daje popis postawy, którą na własne potrzeby nazywam „celebryckim rasizmem”. pani Młynarska buduje obraz zwykłych Polaków, który opiera się na podobnych figurach retorycznych, co obrazy Żydów w hitlerowskiej propagandzie. Absolutnie, celebrytka Młynarska nie wzywa do eksterminacji – za to współtworzy specyficzny przemysł pogardy w jego wersji „celebryckiej”.

Wołodźko podkreślał, że jest sens zajmować się takimi przypadkami, bo

na takich przykładach dobrze widać, jak pełniący obowiązki elit postrzegają polskie społeczeństwo, jak bardzo go nie lubią, choć często z niego żyją

Dla niego prawdziwy kraj to Polska B – ludzie z małych miasteczek, blokowisk i wsi, dlatego…

Wkurza mnie niepomiernie „kultura wielkomiejskiej pogardy”, która składa się właśnie z takich drobnych złośliwości i impertynencji, jakie raczyła opublikować celebrytka Młynarska. To wszystko są kolejne cegły w murze: wielkomiejskiej arogancji i ignorancji wobec ludzi, którzy czasem muszą oszczędzać przez cały rok, żeby wyjechać z rodzinami, ze swoimi dziećmi na tygodniowe czy dwutygodniowe wakacje. Odczepcie się od nich, „lepsi ludzie” – dość giętcy na ciele dzięki jodze, a tak beznadziejnie skostniali umysłowo za sprawą swoich „elitarnych” fobii.

Czy za te słowa przyjdzie mu słono zapłacić?

cały tekst TUTAJ

(11839)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

24 komentarze

  • Pani Agato. Mieszkam na wsi, nie jestem Pani wielbicielem a nawet nie lubię Pani, jednak to wszystko prawda. Od wielu lat duża część społeczeństwa zatraciła, dobry smak, kulturę i przyzwoitość bez względu na wiek.
   Nie tylko wczasowicze ale na każdym kroku i w każdym miejscu widać „wiochę” i chamstwo i to nie ma nic wspólnego z biedą tylko z głupotą i brakiem smaku oraz zdrowego rozsądku nawet do ***** Hoteli np. przyjadą z dziećmi i chyba wszyscy widzieliśmy na co pozwalają rodzice dzieciom na basenach, na stołówkach, w restauracjach, w sklepach i w każdym innym miejscu. Nie myją się pod prysznicem i na baseny wchodzą w gaciach w które pierdzą cały dzień. Z gołymi tyłkami , nieapetycznymi wiszącymi brzuchami i cyckami chodzą nie tylko po plaży ale po ulicach i sklepach. Ludzie śmierdzą potem bo myślą że jeżeli coś jest jeszcze czyste nie muszą po całym dniu a nawet kilku dniach tego zmieniać.
   Opijają się piwskiem z opuszczonymi portkami bo spodni taki już nie może dopiąć. A kogo najczęściej widzimy obżerającego się ? GRUBASÓW !!! To gorzej jak Kiepscy. To obrzydliwe i brak kultury. A tylko spróbuj takiemu zwrócić uwagę.

 1. A może Polacy zjeżdżający nad morze powinni złożyć zbiorowy pozew przeciw Pani Młynarskiej, gdyż jej wypowiedź godzi w ich dobre imię i narusza godność.

  • Karol tak samo pomyślałem. Słowa pani mlynarskiej bardzo mnie obrazily. Jak mam dalej z tym żyć? Potrzebuję teraz psychologa a kto za niego zapłaci? Zadośćuczynienie musi byc!

   • Ja taki pomysł nawet zamieściłem na facesie celebrytki Młynarskiej, pod jej wpisem z przeprosinami. Niestety nie byłem w tym czasie nad morzem i bezpośrednio jej tekst mnie nie dotyczy. Ale kto był, powinien jak najbardziej poczuć się osobiście obrażony.
    Jakby sama wybecylowała po kilkadziesiąt tysięcy dla kilkuset osób, to może i rozumek wróciłby na miejsce?

    • egOn . Jesteś zatwardziałym optymistą . jaki ona może mieć (miała )rozumek . Chyba że ostatnio dostała implant .Niestety ale nie w to miejsce co nazywa się głowa . Raczej sporo po niżej

  • Jestem za, chętnie dopisze się do tego pozwu bo czuje się poniżony przez te Panią. Żyje z naszych pieniędzy i jednocześnie gardzi nami. A w czym ona jest lepsza? Jak chce się przekonać jak żyje polska B to chętnie jej to ulatwie bo jej się z dobrobytu w głowie przewróciło !

 2. Niestety, brak uzwojenia na korze mózgowej nie zmieni żaden chirurg plastyczny, może tego gołym okiem nie widać, ale jak się już taka osoba odezwie to dramat.
  Szkoda bo ojciec zawsze błyszczał intelektem i nazwisko Młynarski zawsze było na wysokiej półce.

 3. Hmmm… przecież „normalni” ludzie też tak myślą, jak ona. Mało to narzekania na parawanowych Januszów, kapsle i szkło w piasku plaży, drożyznę i słabą jakość w gastronomi? Co roku te tematy powracają w rozmowach z tymi, którzy nasze morze odwiedzili

  • A co ci te parawany przeszkadzają??? Znowu jakiś osioł czepia się parawanów. BO co? Bo to takie niefajne, nie europejskie?? Bałtyk jest zimnym morzem, gdzie często wieje zimny wiatr. Dlatego tak chętnie Polacy nad Bałtykiem korzystają z parawanów. A parasole nad Morzem Śródziemnym Ci nie przeszkadzają?? Przecież to dopiero jest wiocha, parasol na plaży, no co za pomysł! Wmawiają Ci, że jesteś głupim Polakiem a Ty łykasz to jak gęś. O Przepraszam, Ty jeden jesteś Europejczyk wśród tych głupich Polaków. A, że nie wszyscy odpoczywający nad Bałtykiem wyglądają i zachowują się tak jak celebryci?? Człowieku, Polska to biedny kraj. Ci ludzie zachowują się, ubierają się, czy też jedzą tak jak na to ich stać. Ale to jest ich kraj i ich zasrane prawo odpoczywać we własnym kraju, na własnej plaży najlepiej jak mogą.

   • Parawany są spoko, ale nie jak Janusz jest jeden a parawnów ma 3, bo musi mieć „przestrzeń”, a ty z trójką dzieci ch.. Możesz postawić a nie parawan, bo nie ma miejsca, to co.

   • Parawany zagradzaja dostęp do morza. Polak musi sie ogrodzić, żeby poczć się lepiej. W mieście żyje w ogrodzonych apartamentowcach, gdzie nie sprząta odchodów po swoich ujadajacych dniami i nocami psach. A na wakacjach odgradza się od plebsu, niczym nie różniąc się od Agatkopodobnych.

 4. Jak dla mnie to Młynarska powiedziała prawdę. Niestety, ale prawda jest taka, że „Janusze” nad wakacjach (nie tylko w PL) potrafią zrobić swoje (przykład Chorwacji i pajaca, który dorzucił sobie robaka do jedzenia, wstyd, czy nie wstyd?).
  Młynarska ani nikogo nie obraziła, anie nie prezentuje postawy antypolskiej. Wyraża własne zdanie, z którym możecie się nie zgodzić, ale dla wielu jest trafne.

  • Pan Wołodźko również wyraża własne zdanie, do czego ma prawo. A pani Młynarska, jako osoba powszechnie znana, powinna liczyć się z tym, że jej wypowiedzi będą oceniane, i to nie zawsze pozytywnie.

 5. Ta kobieta jest arogancka i beszczelna ! Jak mozna gardzic ludzmi bo maja brzuch , sa zmeczeni czy nie extra ubrani . Piwinnam sie wstydzic i przeprosic nie tylko Redaktora ale w pierwszej kolejnosci nas polskow B ❗️❗️❗️

 6. Zamiast emocjonowac się tym co mowią przedstawiciel okupanta polecam uważnej lekturze:

  https://wojdabejda.wordpress.com/2016/06/29/narod-slowianski-polski-jest-wolny/
  Królestwo Polskie Narodu Słowiańskiego, 24.07.2016r.

  PILNY APEL DO WSZYSTKICH POLAKÓW SŁOWIAN !

  PRZERWANIE FASZYSTOWSKIEGO TERRORU !

  Każdy rdzenny Polak Słowianin zobowiązany jest do natychmiastowego zwrotu DOWODU OSOBISTEGO, który w rzeczywistości jest okupacyjnym ausweisem jeszcze z czasów hitlerowskiej okupacji, z numerem obozowym PESEL !

  Każdy jeden Polak Słowianin musi zrozumieć, że wojna nadal trwa, bo do tej pory Traktat Pokojowy z Niemcami nie został jeszcze podpisany, a który to blokują syjonistyczne marionetki korporacji zwanej RP i BRD !!!

  Każdy Polak Słowianin zgodnie z Dekretami Królestwa Polskiego Słowiańskiego z dnia 21. 06. 2016 formalnie jest uwolniony i niezależny od faszystowskiej dyktatury marionetek polityczno-religijnych i dlatego musi to sam potwierdzić zwracając za potwierdzeniem odbioru każdą kartę talmudycznego okupanta po jej przecięciu czyli identyfikator niewolniczy (dowód osobisty), służący tylko i wyłącznie amerykańskiemu okupantowi do kontrolowania, nadzoru policyjnego i stosowania nieważnego prawa talmudycznego wobec wolnych Polaków Słowian.

  Dlatego też zobowiązany jest każdy Polak Słowianin do natychmiastowego odesłania tych nieważnych identyfikatorów oraz szerokiego o tym informowania i rozpowszechniania wśród najbliższych i najdalszych, przyjaciół, znajomych i sąsiadów łącznie z szerokim użyciem elektronicznych mediów społecznościowych, bo tylko w ten zmasowany sposób trzeba raz na zawsze pozbyć się tego wewnętrznego wroga, tych wszelkich szumowin i szkodników społecznych wraz z kolaborantami i zdrajcami.

  Jakiekolwiek urojone wątpliwości czy zbędne dyskusje wraz z niechęcią do zwrotu tych faszystowskich ausweisów uznane są jako zdrada Narodu Królestwa Polski Słowiańskiej czyli kolaborację z odwiecznym wrogiem pokojowego, zdrowego i dostatniego życia w harmonii i z szacunkiem wobec Natury !

  Równocześnie obowiązuje bojkot płacenia jakichkolwiek haraczy podatkowych, ubezpieczeń, opłat administracyjnych, abonamentu RTV , gier liczbowych, loterii, rat, opłat za „posługi duchowe”, długów i odsetek dla bankierów czy prywatnych firm sądowych.

  Równocześnie obowiązuje bojkot wszelkich szkodliwych dla zdrowia i życia artykułów korporacyjnych w tym „kosmetyków”, „leków” oraz niszczących środowisko chemii gospodarczej, rolniczej i nawozów sztucznych.

  Obowiązuje bojkot całej sieci inkwizycyjnej „służby zdrowia”, który napewno zatrzyma wiele zbędnych cierpień, przedwczesnej śmierci z powodu chronicznego trucia, obciążania szarlatanerią diagnostyki czy koszernych operacji oraz biedy spowodowanej nielegalnymi haraczami na składki zdrowotno-rentowe, które to każdy pracownik dla własnego dobra powinien szybko u pracodawcy zablokować z powodu braku PODSTAW PRAWNYCH !

  Obowiązuje bojkot z odsyłaniem do nadawcy nieotwartej, nielegalnej wszelkiej poczty czyli ofert handlowych łącznie z sądowniczymi czyli z wszelkich prywatnych firm obcego i anonimowego okupanta ukrywającego się często pod skrytkami pocztowymi, a co zaoszczędzi wszystkie zbędne wydatki, nerwy i czas !

  Wszyscy Polacy Słowianie, którzy już jesteście WOLNI ! Przygotujcie się na pięciodniowy ogólnopolski strajk z pozostaniem w domach, którego termin wkrótce zostanie podany !

  Razem wszyscy powstajemy z upodlenia i razem wszyscy niszczymy hierarchiczne struktury naszego wspólnego nam wszystkim odwiecznego bestialskiego i podstępnego wroga działającego z tchórzostwa w ukryciu jako beznapletkowi ROM-JUDA czyli odwieczni krzyżaccy podżegacze, handlarze niewolnikami i handlarze wojenni, z jego aktorami na scenach „polityki” i „religii”, bo nas ludzi z duszą są MILIONY, a tych bezdusznych psychopatów garstka !

  Marszałek Królestwa Polskiego Słowiańskiego

  Piotr Sobieski

 7. Jesli w jakims miejscu jest mi zle to po prostu unikam go,podobnie niechcianego towarzystwa.
  To co i jak sie pisze jest kwestia kultury ale w przypadku Pani Agaty trudno zachowac kulture majac przed soba taka sztuke..

 8. …Z DEBILIZMEM CELEBRYTÓW NIE POWINNO SIĘ DYSKUTOWAĆ, …ZWYKLI LUDZIE NIE ZNIŻĄ SIĘ DO TEGO POZIOMU…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.