Portal informacyjno-historyczny

74 lata temu Adolf Hitler zalegalizował aborcję na okupowanych ziemiach polskich. Te słowa trzeba przeczytać – brzmią tak bardzo znajomo…

w II wojna światowa - rocznice

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

9 marca 1943 r. kanclerz Rzeszy Adolf Hitler zalegalizował aborcję na okupowanych ziemiach polskich. Na ziemiach włączonych do Rzeszy – nie… Nowe „prawo” dotyczyło Polek i innych kobiet „niższych rasowo”! Niemek nie… Po raz pierwszy w dziejach na ziemi polskiej w nieograniczonym zakresie można było „legalnie” zabijać dzieci poczęte!

Senator Jan Maria Jackowski przypomniał niedawno, że prof. Erhard Wetzel, niemiecki „ekspert” od „polityki ludnościowej”, zalecał w 1942 r. nakłanianie Polek do zabijania dzieci poczętych:

Spędzanie płodu musi być na całym obszarze Polski niekarane. Środki służące do spędzania płodu i środki zapobiegawcze mogą być w każdej formie publicznie tolerowane, przy czym nie może to pociągać za sobą jakichkolwiek policyjnych konsekwencji. Przeciwko instytucjom i osobom, które trudnią się zawodowo spędzaniem płodu, nie powinny być wszczynane policyjne dochodzenia [!]. Poprzez środki propagandy, a w szczególności przez prasę, radio, kino, ulotki, krótkie broszury, odczyty uświadamiające itp. należy stale wpajać w ludność myśl, jak szkodliwą rzeczą jest posiadanie wielu dzieci. Powinno się wskazywać koszty, jakie dzieci powodują, mówić, co można by zdobyć dla siebie za te wydatki. Można wskazywać na wielkie niebezpieczeństwa dla zdrowia, które mogą grozić kobiecie przy porodzie”…

Znamy dziś dobrze te argumenty! Nie znaliśmy tylko ich źródła!

hitl

Fundacja Pro – Prawo do Życia pokazała na wystawie „Wybierz życie” zdjęcia zabitych dzieci poczętych. Zestawiła je z fotografiami najmłodszych ofiar wojen, zamachów. Pisano wtedy, że „ekspozycje na ulicach polskich miast wzbudzały kontrowersje ze względu na drastyczność pokazywanych zdjęć”, a przedstawicieli Fundacji ciągano po sądach! Co jest w opinii obłudników „drastyczne”: krwawe ludzkie strzępy czy fakt, że aborcję na życzenie zalegalizował w Polsce Hitler?

Piotr Szubarczyk, źródło: Nasz Dziennik

(4781)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z II wojna światowa - rocznice

Idź na górę