5, 10, 50, a może 100 mln uchodźców przyjmie Europa? Nie, mało! Polityk wygadał się w studiu. Jego prognoza rozbawiła nawet Francuzów (wideo)

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Okazuje się, że z lewicą jest gorzej, niż się spodziewano. Zachęcona bohaterskim czynem Mamoudou Gassamy, który uratował dziecko, planuje liczbę przyjętych uchodźców, która trafi do Europy z Afryki na 250 mln.

Podczas dyskusji we francuskiej stacji CNEWS Antoine Léaument z ugrupowania Niepokorna Francja – “La France Insoumise” powiedział, że Europa nie będzie miała wyjścia: trafi tutaj do 250 mln ,,uchodźców klimatycznych”. Jego dyskutant Sébastien Chenu z Frontu Narodowego nie mógł uwierzyć:

Co zamierzasz z nimi zrobić? Chcesz ich wrzucić do morza? Zbudować mur? Bądź poważny

– apelował o zdrowy rozsądek polityk.

Również francuscy internauci podejrzewali, że sam socjalista jest ofiarą klimatu, a konkretnie wysokich upałów. Przypominali mu, że 250 mln mieszkańców liczy duży kraj – Indonezja, jest to także dwa razy więcej niż mieszkańców Japonii.

Co ciekawe, w przeciwieństwie do marginalnego poparcia, jakim w Polsce ,,cieszą się” komunistyczne partie np. Razem, we Francji lewica ma się nieźle. Kandydat Niepokornej Francji Jean-Luc Mélenchon zdobył 19,6 proc. głosów w ubiegłorocznych wyborach. Tak więc dojście do władzy szaleńców jest tam stosunkowo realne.

źródło: Wolnosc24.pl

(2022)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.