Portal informacyjno-historyczny

Detektyw Rutkowski: Jestem dumny, że byłem w ZOMO [WIDEO]

w Wiadomości z Polski
Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

(3917)

Krzysztof Rutkowski wystąpił w programie Agnieszki Gozdyry ,,Skandaliści”. Podczas rozmowy zadeklarował, że ,, jest dumny, że był żołnierzem ZOMO”.

Nie jestem hipokrytą, który będzie opowiadał, że tego nie pamięta. Nigdy nikogo pałką nie uderzyłem, bo byłem kierowcą

– zastrzegał się detektyw. Jednak postanowił skrytykować projekt ustawy, która zakłada odebranie wysokich emerytur byłym funkcjonariuszom SB czy MBP.

Jeżeli dziś odbiera się ludziom emerytury, tylko dlatego, że byli dotknięci „pazurem PRL”, to czy to jest normalne? Ci ludzie służyli ojczyźnie. Służyliśmy jako żołnierze, jako dzieci ojczyzny

– przekonywał Rutkowski.

Rutkowski porównał ZOMO-wców do strażaków, dodając, że milicjanci łapali złodziei. Przypomniał, że policjanci dziś również strzelają do manifestantów z broni gładkolufowej.

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę